Ons team

Management team
schermafbeelding-2020-06-10-om-12.08.13

Marzouka Boulaghbage

Bestuurslid & MT
Bewaakt de kracht en kwaliteit van Al Amal

m.boulaghbage@al-amal.nl
06 30466871

“Met bloed, zweet en tranen zullen we ons doel behalen”

Stichting Al Amal Utrecht foto Rachida

Rachida Ibrahimi

Bestuurslid & MT
Verantwoordelijk voor planning, control en financiën

r.ibrahimi@al-amal.nl
06 28261450

“Mijn hart is met mijn doelgroep en hopelijk kunnen we iets betekenen voor ze”

Stichting Al Amal Utrecht foto Caroline

Caroline Sarolea

MT
Relatiebeheer en communicatie

c.sarolea@al-amal.nl
06 41412389

“Al Amal doet wat nodig is”

Stichting Al Amal Utrecht foto Anissa

Anissa Akhrij

Bestuursvoorzitter en MT
Operationele leiding 

a.akhry@al-amal.nl
06 48279015

“Wij zijn laagdrempelig en stimuleren bewustwording”

Projectcoördinatoren

Khadija Sayfaoui

Projectcoördinator voorlichting, polarisatie & radicalisering
k.sayfaoui@al-amal.nl
06 81613759

Chahrazad Azdad

Projectcoördinator 1000 dagen en Tussen in
c.azdad@al-amal.nl
06 38158037

Moira Schocher
Carlier

Vrijwilligerscoördinator

m.schochercarlier@al-amal.nl
06 48005510

Fatima Amghar

Meidencentrum
f.amghar@al-amal.nl
06 42602988

Bouchra Tabitte

Projectcoördinator Hulp aan Huis, Open Huis
b.tabitte@al-amal.nl
06 11857774

Medewerkers en vrijwilligers

Aantal medewerkers

20 medewerkers

Aantal vrijwilligers

50 vrijwilligers

Raad van toezicht

Harry Blume

Voorzitter raad van toezicht

Iryna Batyreva

Lid raad van toezicht

Melanie Knieriem-Bosman

Lid raad van toezicht

Klachtencommissie

Caroline Sarolea

(intern)

c.sarolea@al-amal.nl
06 30466871

Mohamed Gazoul

(intern)

m.gazoul@al-amal.nl
06 24694437

Thea Haverkort

(extern)

haverkort83@hotmail.com
06 40466142

Stichting Al Amal Utrecht