Ons team

Management team
schermafbeelding-2020-06-10-om-12.08.13

Marzouka Boulaghbage

Bestuurslid & MT
Bewaakt de kracht en kwaliteit van Al Amal

m.boulaghbage@al-amal.nl
06 30466871

“Met bloed, zweet en tranen zullen we ons doel behalen”

Stichting Al Amal Utrecht foto Rachida

Rachida Ibrahimi

Bestuurslid & MT
Verantwoordelijk voor planning, control en financiën

r.ibrahimi@al-amal.nl
06 28261450

“Mijn hart is met mijn doelgroep en hopelijk kunnen we iets betekenen voor ze”

Stichting Al Amal Utrecht foto Caroline

Caroline Sarolea

MT
Relatiebeheer en communicatie

c.sarolea@al-amal.nl
06 41412389

“Al Amal doet wat nodig is”

Stichting Al Amal Utrecht foto Anissa

Anissa Akhrij

Bestuursvoorzitter en MT
Operationele leiding 

a.akhry@al-amal.nl
06 48279015

“Wij zijn laagdrempelig en stimuleren bewustwording”

Projectcoördinatoren

Khadija Sayfaoui

Projectcoördinator voorlichting, polarisatie & radicalisering
k.sayfaoui@al-amal.nl
06 81613759

Abdeslam Belmouden

Projectcoördinator Tussen in Utrecht & regio Lekstroom
a.belmouden@al-amal.nl
06 34294735

Moira Schocher
Carlier

Vrijwilligerscoördinator

m.schochercarlier@al-amal.nl
06 48005510

Ine Smeets

Projectcoördinator Hulp aan Huis, Open Huis Overvecht e.o.
i.smeets@al-amal.nl
06 42660019

Amal Mezgouri

Projectcoördinator Hulp aan Huis, Open Huis Kanaleneiland e.o.
a.mezgouri@al-amal.nl
06 24790427

Housnia El Mimouni

Projectcoördinator Vrouwenactiviteiten en jeugdactiviteiten
h.el-mimouni@al-amal.nl
06 42 17 29 22

Medewerkers en vrijwilligers

Aantal medewerkers

28 medewerkers

Aantal vrijwilligers

70 vrijwilligers

Raad van toezicht

Harry Blume

Voorzitter raad van toezicht

Andrea Godeke

Lid raad van toezicht

Melanie Knieriem-Bosman

Lid raad van toezicht

Klachtencommissie

Caroline Sarolea

(intern)

c.sarolea@al-amal.nl
06 30466871

Mohamed Gazoul

(intern)

m.gazoul@al-amal.nl
06 24694437

Amal Mezgouri

(intern)

a.mezgouri@al-amal.nl
06 24790427

Thea Haverkort

(extern)

haverkort83@hotmail.com
06 40466142

Stichting Al Amal Utrecht