Ons team

Management team
Stichting Al Amal Utrecht foto Marzouka

Marzouka Boulaghbage

Bestuurslid & MT
Bewaakt de kracht en kwaliteit van Al Amal

m.boulaghbage@al-amal.nl
06 30466871

“Met bloed, zweet en tranen zullen we ons doel behalen”

Stichting Al Amal Utrecht foto Rachida

Rachida Ibrahimi

Bestuurslid & MT

Verantwoordelijk voor planning, control en financiën

r.ibrahimi@al-amal.nl
06 28261450

“Mijn hart is met mijn doelgroep en hopelijk kunnen we iets betekenen voor ze”

Stichting Al Amal Utrecht foto Caroline

Caroline Sarolea

MT
Relatiebeheer en communicatie

c.sarolea@al-amal.nl
06 30466871

“Al Amal doet wat nodig is”

Stichting Al Amal Utrecht foto Anissa

Anissa Akhrij

Bestuursvoorzitter en MT
Operationele leiding 

a.akhry@al-amal.nl
06 48279015

“Wij zijn laagdrempelig en stimuleren bewustwording”

Klachtencommissie

Caroline Sarolea

(intern)

c.sarolea@al-amal.nl
06 30466871

Mohamed Gazoul

(intern)

m.gazoul@al-amal.nl
06 24694437

Thea Haverkort

(extern)

haverkort83@hotmail.com
06 40466142

Raad van toezicht

Harry Blume

Voorzitter raad van toezicht

Iryna Batyreva

Lid raad van toezicht

Melanie Knieriem-Bosman

Lid raad van toezicht

Projectcoördinatoren

Khadija Sayfaoui

Projectcoördinator voorlichting, polarisatie & radicalisering
E. k.sayfaoui@al-amal.nl
T. 06 81613759

Chahrazad Azdad

Projectcoördinator 1000 dagen en Tussen in
E: c.azdad@al-amal.nl
T. 06 38158037

Moira Schocher
Carlier

Vrijwilligerscoördinator

m.schochercarlier@al-amal.nl
06 48005510

Fatima Amghar

(zwangerschaps vervanging Amal t/m half april 2020)

Hulp aan huis en Open huis
E. f.amghar@al-amal.nl
T. 06 42602988

Khadija Metaich

Projectcoördinator Hulp aan Huis, Open Huis
E. k.metaich@al-amal.nl
T. 06 42660019

Medewerkers en vrijwilligers

Aantal medewerkers

20 medewerkers

Aantal vrijwilligers

50 vrijwilligers

Stichting Al Amal Utrecht

Samenwerkingen

Al Amal werkt met veel organisaties samen om haar doelen te bereiken.

Verder werken we samen met

  • Wijkbureaus Kanaleneiland, Overvecht en Vleuten/de Meern/Leidsche Rijn
  • Stichting Vreedzaam
  • Volksgezondheid
  • Hogescholen
  • Verloskundigen in de wijk

Financierders

Samenwerkingspartner stichting Al Amal Gemeente utrecht
Samenwerkingspartner stichting Al Amal gemeente lekstroom
Samenwerkingspartner stichting Al Amal Leger des Heils
Samenwerkingspartner stichting Al Amal van baarden stichting
Samenwerkingspartner stichting Al Amal oranje fonds